Lis 182018
 
Taśmy miedziane

Spółka Metall-Expres od 2003 roku para się dystrybucją metali nieżelaznych, na obszarze całej Unii Europejskiej. Domeną firmy są wyroby z aluminium, mosiądzu i również miedzi. Do tego przedsiębiorstwo para się też dystrybucją produktów z brązu, ołowiu, cynku, cupalu i również stali nierdzewnej. W ofercie przedsiębiorstwie można też znaleźć złom i również pokrycia dachowe.

Firma jest dostawcą wyrobów hutniczych, dla przemysłu energetycznego, lotniczego, mechanicznego, motoryzacyjnego, budowlanego i również kolejowego. Wszelkie produkty firmy, są wysokiej klasy, trwałe, solidnie wykonane, odporne na różne zewnętrzne czynniki.

W ofercie firmy Metall-Express, można znaleźć m.in. blachy, taśmy, płaskowniki, profile, teowniki, ceowniki, kątowniki, druty, rury itp. Udostępnione w ofercie blachy aluminiowe, są sprzedawane w dwóch wariantach – zimno i również gorąco walcowane. Mogą one być wysyłane w zwojach albo w arkuszach, wedle uwag klienta. Oferowane są także w postaci gładkiej, jak i również wzorkowanej. Blachy te mogą być wykonane z aluminium niestopowego i również stopowego, o różnych stopniach utwardzenia. Można je nabyć w dowolnym rozmiarze i również w najbardziej nietypowych gatunkach.

Co więcej przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom takie dodatkowe usługi jak:

foliowanie blach, przewijanie taśm, cięcie na wymiar prętów i również rur, wykonywanie detali oraz własny transport zamówionego towaru. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i również firmy, działające w różnych branżach. Firma cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bo od lat świadczy usługi na wysokim poziomie i również gwarantuje towar doskonałej jakości.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 01.12.2019 22:50:56)

Podlinkuj wpis: