Gru 312018
 
Sztancowanie

Profesjonalna spółka Inex druk zaprasza Państwa na swoją stronę firmową. Firma ma wieloletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła niemałe doświadczenie w branży. Uzyskała tytuł profesjonalnej a także rzetelnej firmy, zarówno pośród klientów polskich jak a także zagranicznych.

Firma Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum artykułów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w zakresie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na różne propozycje. Pracuje na bardzo nowoczesnym parku maszynowym, który jest nieustannie rozbudowywany. Posiada własne, fachowe studio projektowe i DTP/CTP.

Firma Inex druk to drukarnia opakowań. Jest spółką niezwykle elastyczną a także zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W rozległej propozycji przedsiębiorstwa jest np. profesjonalne a także szybkie drukowanie, innymi słowy perfekcyjny nakład na kilku nowoczesnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest możliwość doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym a także szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na montaż ulotek w wieloraki sposób. Inex nakład proponuje także uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, jak również klejenie wszystkich zadrukowanych produktów.

Na ich stronie firmowej mogą Państwo zaznajomić się z bogatą ofertą. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest też duży opis możliwości technologicznych tej uznanej a także rzetelnej firmy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 28.09.2019 20:38:50)

Podlinkuj wpis: