Lip 072017
 
MMORPG - Portal MMO

Wpisując w google frazę mmorpg otrzymujemy wyniki jak najbardziej zbliżone do wprowadzonego słowa kluczowego. Jednak bezpośrednio nad wynikami organicznymi – tekstowymi, zobaczyć możemy w formie graficznej te najbardziej popularne, kultowe wręcz, których grywalność można liczyć w milionach.

Wpisaliście? Kto z nas nie zna pierwszej klasyki gatunku – Word of warcraft? Choć data premiery odbyła się prawie 14 lat temu, do dziś dzień gra jest popularna w kręgach wszystkich graczy z całego świata. Nie inaczej jest z pozycją kolejną – Tibia, która od 1997 roku, pomimo swojego słabego – w porównaniu z dzisiejszymi grami lub chociażby z pierwszym tytułem – wyglądu graficznego, ale świetnej fabule i setek milionów osób uczestniczących w grze odniosła spektakularny sukces! (pamiętam jak jeszcze na studiach wraz z kolegami tworzyliśmy gidlie i po zakończonych zajęciach, a niekiedy i w ich trakcie konfrontowaliśmy się z przeciwnikami). Interakcja z drugą osobą – realną, pomimo że w wirtualnym świecie to coś, co wciąga i staję się uzależnieniem. Przechytrzenie przeciwnika bierzemy sobie na cel, który trzeba osiągnąć, również dlatego, aby podnosić poziom swojej postaci i realizować kolejne misje.

Przez lata każdy z producentów rozwijał swój produkt i nadal rozwija. Po to, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, ale także, by obecni nie znudzili się i rozwijali swoje umiejętności. Każdy z tytułów ma obszerne światy i wieloraką możliwość rozwoju postaci. Choć w większości przypadków to fantastyka to w polskim mmorpg świetnie przyjął się tytuł ski jumps – swego czasu, ale nawet i dzisiaj – zbierając grono setek tysięcy fanów i graczy. Wszyscy chcieliśmy być Małyszem , dziś Stochem, albo Żyłą. Dlaczego by nie spełniać tego marzenia i jeszcze lepiej niż w świecie realnym realizować karierę naszego ulubionego sportowca?

Gry MMORPG zapewnią nam rozgrywkę na wiele godzin. Ich różnorodność powala niejednego – zobacz gry na http://www.portalmmo.pl Po drodze spotkamy ciekawe osobowości, które mogą przerodzić się w znajomości na lata. Na pewno poczucie, że po drugiej stronie siedzi także człowiek nie pozwoli nam odejść od komputera po przegranej walce.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 30.09.2018 03:30:33)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 10.02.2018 04:55:21)

Podlinkuj wpis: