Wrz 102016
 
Kosze parkowe

Mała architektura jest obecnie wyznacznikiem jakości bytu. Jej tworzenie jest szczególnie konieczne w miejscowościach, gdzie rozwinięty stał się ruch i gdzie tworzone są odrębne punkty na odpoczynek i rozrywkę.

Wiele miast Polski inwestuje w nowatorskie rozwiązania w tym obrębie, zaczynając od takich elementów jak kosze uliczne i betonowe, poprzez leżaki parkowe, na podgrzewanych przystankach kończąc.

Naturalnie w przestrzeń miejską wpisują się stojaki rowerowe, wskutek którym z większą chęcią mieszkańcy wybierają się w miasto nie pojazdami spalinowymi, ale właśnie rowerami. Stojaki na rowery ułatwiają zostawienie pojazdu w niezagrożonym, wyznaczonym do tego miejscu.

Park to właściwa lokalizacja, aby spędzić w nim czas z bliskimi i znajomymi, więc powinien być przystosowany do standardów. Pierwszym, co nasuwa się, kiedy myślimy o odpoczynku w takim miejscu, są ławki parkowe. Dostępnym elementem są też kosze parkowe, poprzez które zachowane są ład i porządek. W podobny sposób zadbane są ulice – kosze uliczne pomalowane w różne barwy oprócz znaczenia użytecznego, wpływają na estetykę miasta.

Wszystko po to, żeby ożywić mieszkańcom odpoczywanie w obrębie miasta i przysłużyć się troskliwości o estetykę miast.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 24.02.2018 12:39:28)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 05.02.2018 06:15:46)

Podlinkuj wpis: