Kwi 122013
 
Kobieta za kierownicą

Motoryzacja to branża, którą głównie interesują się mężczyźni. Kobiety nadal traktowane jako mniej zainteresowane tematem. Poza tym można zauważyć, że nadal istnieje dyskryminacja jeżeli chodzi o prowadzenie samochodu. Jeżeli mężczyzna popełni błąd na drodze – nic mu się nie powie – jeżeli problem dotyczy kobiety od razu można usłyszeć niestosowne słowa i zdania w jej kierunku. Jednak kobiety pomimo stereotypów są dobrymi kierowcami. Kobiety tak samo jak mężczyźni posiadają grupę osób, które mają talent do prowadzenia samochodu, a są osoby które tego talentu nie mają.

Poza tym kobiety są dość ostrożne na drodze, starają jechać się bezpiecznie i zgodnie z przepisami ruchu drogowego. To, że kobieta lubi samochody to nie jest nic nowego. Nie raz możemy zauważyć panie, które poruszają się takimi modelami jak samochody Chevrolet Octavia, czy Mercedes Benz. Steoreoptypy dotyczące złego prowadzenia samochodu przez kobiety powinny iść już do lamusa. Coraz częściej panie bywają lepszymi kierowcami niż panowie. Poza tym to nieprawda, że nie znamy się na markach samochodów i na szczęście potrafimy zmienić koło w samochodzie.

Kobiety lubią samochody bezpieczne i ładne takie jak samochody chevrolet, Opel czy Mercedes. Dlatego często można zaobserwować panie za kierownicami tych modeli. Marki te są cenione na całym świecie zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Chevrolet w Polsce zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników, ze względu na design, bezpieczeństwo, wygodę jazdy. Poza tym Chevrolet to marka amerykańska, a Polacy kochają to co zachodnie i ma w swoim pochodzeniu made in USA.

Dlatego kobiety kochają markę Chevrolet i każdą inną, która zapewni im bezpieczną i wygodną jazdę. Chevrolety są również ładnie wizualne i na pewno będą pasować do wizerunku nowoczesnej pani.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 05.12.2017 17:50:57)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.08.2015 20:18:00)

Podlinkuj wpis: