Mar 132016
 
Hiszpania24.org - Wszystko o Hiszpanii

Jeden z atrakcyjniejszych i ochoczo zwiedzanych krajów w naszej części europy jest upalna Hiszpania. Każdego roku swoje wakacje planuje tam wielu podróżników , również co roku więcej urlopowiczów z Polski. Espania swój sukces turystyczny osiągnęła ze względu na wiele uwarunkowań, jednym z nich jest przyjazny klimat, począwszy od chłodnego i deszczowego na północnym zachodzie, aż po gorący na terenach Andaluzji .

Powodzenie Hiszpanii i ciągle zwiększające się zainteresowanie tym kierunkiem przyczyniło się do stworzenia przewodnika dla urlopowiczów organizujących swój urlop w zachodniej części Europy. W serwisie zamieściliśmy liczne porady i podpowiedzi z własnych wyjazdów, odbytych wycieczek, fotki najbardziej atrakcyjnych miast w Hiszpanii. Prognoza pogody dla najpopularniejszych miast, temperatura zachmurzenie i prognoza na kolejne dwa tygodnie ułatwią planowanie pobytu.

Sporą popularnością cieszą się Wyspy Kanaryjskie z subtropikalną roślinnością oraz ciekawymi wybuchami wulkanicznymi. We wspomnianym poradniku dużo miejsca zajmują recenzje najpopularniejszych turystycznie miejsc położonych wzdłuż wybrzeża. Opisane są orientacyjne koszty pobytu i dojazdu w hiszpańskich kurortach. Spory ruch turystyczny spowodował, że lotniska w Las Palmas i na Majorce stały się jednymi z największych lotnisk Europy, by oszczędzić zamieszania i ścisku podczas odprawy, warto przed wyjazdem zaznajomić się z forum o Hiszpanii, gdzie obszernie przedstawione są możliwe sytuacje mogące wystąpić w trakcie urlopu.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 38.90813299596646, Długość geograficzna: -4.54833984375

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 43 (ostatnio: 14.08.2019 03:04:11)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 23.06.2019 14:15:38)

Podlinkuj wpis: