Sty 072013
 
CB Radio Olsztyn

CB Radio wczoraj i na dzień dzisiejszy

Jeszcze do niedawna samochodowy sprzęt radiokomunikacyjny, na szeroką skalę, był używany wyłącznie w przedsiębiorstwach. Masowo stosowano go w ciężarówkach firmowych i autach dostawczych. Pierwotnym jego zadaniem było przekazywanie informacji o sytuacji na drodze w poszczególnych regionach, wyjątkowo w trakcie niepewnych warunków atmosferycznych i zagrożeń występujących na drodze w czasie zimy. Natomiast niedawno zaczął pełnić rolę najlepszej informacji o kontrolach drogowych prowadzonych poprzez policję i inspekcję transportu drogowego. Komunikaty przekazywane poprzez użytkowników cb radio potrafią w porę zapobiec zatrzymaniu ludzi przykładowo podróżujących zbyt szybko i z tego powodu w znaczącej liczbie przypadków przekraczających dozwolone prędkości. Ta nowa użyteczność urządzeń cb radio spowodowała liczne zakupy tego sprzętu także poprzez użytkowników osobistych. W szczególności tych, którzy dużo podróżują i skracają sobie czas przejazdów przez utrzymywanie prędkości pojazdów znacznie ponad obowiązujące ograniczenia.

CB Radio a oszczędności

Okazuje się, że koszt zakupu cb radio średniej klasy, przykładowo za kwotę ok. 500 zł bardzo szybko może się zwrócić, jeżeli kierowca – pirat drogowy – chociaż kilka razy uniknie zapłaty mandatu za zbyt szybką jazdę. W tym przypadku oszczędności na punktach karnych są wartością uzyskaną prócz tego.

O ile mieszkacie w Olsztynie lub w okolicy polecamy odwiedzić sklep CB Radio Olsztyn ażeby zaznajomić się z markowym sprzętem i zdobyć fachowe porady.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7841403, Długość geograficzna: 20.50193139999999

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 26 (ostatnio: 22.10.2017 15:10:25)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 27.07.2016 07:49:32)

Podlinkuj wpis: