Lis 252018
 
Agnieszka Kłosińska - Fotograf ślubny Warszawa

Unikalne zdjęcie to nie tylko cudowna pamiątka – to magicznie zatrzymany moment, który możesz świętować bez końca. Pozwól sobie utrwalić te szczególne, najistotniejsze chwile Twojego życia i zachować je w pełnej wzruszeń, niepowtarzalnej fotografii. Zaprezentuj historię Waszego uczucia podczas sesji narzeczeńskiej, utrwal magię swojego ślubu szczególnym reportażem ślubnym i zachowaj na zawsze uroczysty moment chrztu Waszego dziecka.

Niezwykły reportaż ślubny

Moją najważniejszą pasją jest asystowanie Wam w tym wyjątkowym dniu, uchwycenie wszystkich wzruszeń – zabawy, ekscytującego oczekiwania, pomyślności. Ukazuję Wasze piękno, nie jedynie suknię i kwiaty, lecz Wasze spojrzenia, miłość i ekscytację. Pierwsze spojrzenie Pana Młodego na swoją żonę, łzy w oczach rodziców, radość znajomych i rodziny. Na ich bazie opowiadam niepowtarzalną historię Waszej miłości. Zdjęcia ze ślubu będą wspaniałą pamiątką, a cudowne kadry przeniosą Was z powrotem do tej niezwykłej chwili, gdy zaczynaliście wspólną drogę życia.

Niezrównanym dopełnieniem reportażu ślubnego jest sesja plenerowa, która pozwoli utrwalić na zdjęciu niuanse i subtelne emocje, w ślicznej, efektownej scenerii. Ja – wprawiony fotograf ślubny, Warszawa – skarbnica unikalnych plenerów i Wy – piękni, szczęśliwi nowożeńcy to przepis na spektakularną sesję, jakiej efekty będziecie mogli z dumą i przyjemnością podziwiać wspólnie z rodziną.

Szczególna fotografia chrztu

To pierwszy, podniosły moment w życiu Waszego dziecka – warto zatem zachować ją w pamięci na zawsze. Staram się, aby zrealizowane przeze mnie zdjęcia oddały Wasze ciepło, miłość i bliskość. Bohaterem staje się dziecko – zatem to naturalne, luźne ujęcia, które utrwalą Wasze przygotowania do ceremonii, przyjmowanie sakramentu i radosną zabawę na przyjęciu. Upamiętnione w kadrze codzienne subtelności, uśmiech Waszego malucha i radość najbliższych staną się wyjątkową pamiątką nie jedynie dla Was, lecz i przyszłych pokoleń.

Każda historia jest inna, specjalna, WASZA. Ja zatrzymam ją dla Was w kadrze.

Zapraszam do obejrzenia moich realizacji:

Fotograf Warszawa – Agnieszka Kłosińska


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.227799418870255, Długość geograficzna: 21.02783203125

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 25.09.2020 05:39:48)

Podlinkuj wpis: